Przemoc rówieśnicza
Broszura: Przemoc Rówieśnicza Dzieci i Młodzież
Przemoc rówieśnicza to jedna z najczęstszych form krzywdzenia dzieci i młodzieży. Doświadcza jej średnio co drugie dziecko. Dzięki tej broszurze dzieci i młodzież dowiedzą się nie tylko tego, czym jest przemoc rówieśnicza, jakie formy przybiera i jak reagować w przypadku, gdy jest się świadkiem przemocy, ale także gdzie szukać pomocy i wsparcia w przypadku gdy samemu doznaje się przemocy ze strony rówieśników.
Broszura: PRZEMOC RÓWIEŚNICZA PEDAGODZY
Przemoc rówieśnicza to jedna z najczęstszych form krzywdzenia dzieci i młodzieży. Doświadcza jej średnio co drugie dziecko. Dzięki tej broszurze pedagodzy dowiedzą się nie tylko tego, jak rozpoznać sygnały mogące wskazywać na to, iż uczeń doświadcza przemocy w szkole, ale także jak odpowiednio zareagować w podobnej sytuacji oraz gdzie szukać pomocy i wsparcia. Czytelnicy poznają również działania mające na celu rozwijanie współpracy i więzi między uczniami, co w znacznym stopniu wpłynie na ograniczenie zjawiska przemocy w szkole.
Broszura: Przemoc Rówieśnicza Rodzice
Przemoc rówieśnicza to jedna z najczęstszych form krzywdzenia dzieci i młodzieży. Doświadcza jej średnio co drugie dziecko. Dzięki tej broszury rodzice dowiedzą się nie tylko tego, jak rozpoznać sygnały mogące wskazywać na to, iż dziecko doświadcza przemocy w szkole, ale także jak odpowiednio zareagować w takiej sytuacji oraz gdzie szukać pomocy i wsparcia.
Plakat: Przemoc Rówieśnicza Dzieci i Młodzież
PLAKAT: PRZEMOC RÓWIEŚNICZA PEDAGODZY
Przemoc rówieśnicza to jedna z najczęstszych form krzywdzenia dzieci i młodzieży. Doświadcza jej średnio co drugie dziecko. Plakat profilaktyczny skierowany do pedagogów zwraca uwagę na to, jak reagować w przypadku podejrzenia występowania zjawiska przemocy rówieśniczej w szkole, a także zawiera dane kontaktowe do instytucji zapewniających pomoc i wsparcie w tym
Plakat: Przemoc Rówieśnicza Rodzice
Przemoc rówieśnicza to jedna z najczęstszych form krzywdzenia dzieci i młodzieży. Doświadcza jej średnio co drugie dziecko. Plakat profilaktyczny skierowany do rodziców zwraca uwagę na to, jak rozpoznać symptomy wskazujące na fakt, iż dziecko może doznawać przemocy w szkole oraz jak w takiej sytuacji zareagować. Ponadto zawiera dane kontaktowe do instytucji zapewniających pomoc i wsparcie w tym zakresie.