Plakat jest kierowany do dzieci i młodzieży, jego nadrzędnym celem jest profilaktyka uzależnienia od gier hazardowych. Prezentuje fakty i mity na temat gier hazardowych. Znajdują się również informacje na temat miejsc, gdzie można uzyskać wsparcie w sytuacji kryzysowej.
Plakat: Hazard nie czaruje,ale wykorzystuje (Młodzież)
7,00 zł
Plakat jest kierowany do dzieci i młodzieży, jego nadrzędnym celem jest profilaktyka uzależnienia od gier hazardowych. Prezentuje fakty i mity na temat gier hazardowych. Znajdują się również informacje na temat miejsc, gdzie można uzyskać wsparcie w sytuacji kryzysowej.
867 w magazynie
Podobne produkty
Plakat: E-papierosy (Dorośli)
Elektroniczne papierosy cieszą się coraz większą popularnością między innymi ze względu na przekonanie o tym, że są nieszkodliwe. Plakat adresowany jest do osób dorosłych i ma na celu uświadomienie im przede wszystkim tego, że wbrew panującej powszechnie opinii, palenie e-papierosów również jest szkodliwe dla zdrowia palacza i może prowadzić do uzależnienia. Na plakacie znajduje się również informacja, gdzie można uzyskać pomoc w przypadku doświadczenia problemów z paleniem.
Plakat: Cyberprzemoc może być śmiertelna (Rodzice/Pedagodzy)
Plakat skierowany do rodziców i opiekunów młodzieży i dzieci, potencjalnie narażonych na doświadczanie cyberprzemocy. Cyberprzemoc to rodzaj przemocy używanej przy wykorzystaniu Internetu i środków komunikacji elektronicznej, polegająca na wyśmiewaniu, zastraszaniu, bądź publikacji kompromitujących materiałów. Celem plakatu jest uwrażliwienie rodziców i opiekunów na symptomy doświadczania cyberprzemocy przez dzieci i młodzież oraz poznanie sposobów na profilaktykę i przeciwdziałanie wiktymizacji. Odbiorcy poznają konkretne źródła poszukiwania dodatkowych informacji i sposobów ochrony oraz niesienia pomocy dziecku.
Broszura: Gry hazardowe nie czarują (Pedagodzy)
Broszura jest kierowana do pedagogów i osób pracujących z dziećmi i młodzieżą, jej nadrzędnym celem jest profilaktyka uzależnienia od gier hazardowych. Odbiorcy dostają informacje z konkretnymi działaniami mającymi na celu profilaktykę uzależnienia od gier hazardowych i obserwacji sygnałów ostrzegawczych. Prezentuje fakty i mity na temat gier hazardowych oraz informacje na temat miejsc, gdzie można uzyskać wsparcie w sytuacji kryzysowej.
Plakat: Cyberprzemoc nie rani ciała, lecz duszę (Młodzież)
Plakat skierowany jest do dzieci i młodzieży, która korzysta z nowoczesnych form komunikacji społecznej. Plakat nakierowany jest na profilaktykę cyberprzemocy, odnoszącą się zarówno do świadków, ofiar i sprawców przemocy w sieci. Odbiorcy uzyskują wiedzę na temat miejsc i instytucji świadczących pomoc i wspieracie w kryzysie.
Plakat: Hazard niebezpieczna gra o życie (Rodzice)
Broszura: E-papierosy (Dorośli)
Palenie e-papierosów w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej powszechne, ale pojawia się również coraz więcej badań pokazujących, że może nieść za sobą poważne problemy zdrowotne oraz uzależnienie. Broszura kierowana jest do osób dorosłych, a jej zadaniem jest przede wszystkim uświadomienie im tego, że wbrew panującej powszechnie opinii, palenie e-papierosów jest dla zdrowia szkodliwe. Broszura zawiera informacje co znajduje się w e-papierosach, jakie są konsekwencje ich palenia oraz prezentuje fakty i mity na temat palenia elektronicznych papierosów.
Plakat: Profilaktyka stosowania energy drinków (Młodzież)
Materiały kierowane do młodzieży, nastawione na promowanie zdrowego stylu życia poprzez eliminację energy drinków z codziennej diety. Przekaz opiera się na ukazaniu kontrastu pomiędzy krótkotrwałością efektu jaki uzyskuje się po zastosowaniu drinka a odległymi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi wynikającymi z jego używania, jak np. nadciśnienie, cukrzyca. Odbiorcy pozyskują wiedzę na temat zdrowych alternatyw oraz źródeł poszukiwania pomocy i wsparcia, kiedy energy drinki stają się przedmiotem ich uzależnienia.
Plakat: Rekrutacja kandydatów do pełnienia roli rodzin zastępczych
Plakat promujący rodzicielstwo zastępcze. Kolorowa, energetyzująca grafika i osobiste hasło przykują uwagę odbiorców, skłonią do działania potencjalnych kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych. Miejsce na personalizację danych pozwoli na precyzyjne określenie sposobu kontaktu z PCPR w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji.